ماسک لیفتینگ بدن

ماسک لیفتینگ بدن

چطور از افتادگی پوست جلوگیری کنیم؟

هیچ توجه کردید که ما عموماً اونقدر که نگران پوست صورتمون هستیم و ازش مراقبت می کنیم، به فکر پوست بدنمون نیستیم و همین موضوع باعث میشه که پوست شادابی و طراوت و جوانیش رو از دست بده و اونموقع برای رسیدگی بهش خیلی دیر شده و برگردوندن پوست به حالت اولیش کار خیلی دشواری میشه!

شل شدگی و افتادگی پوست هم یکی دیگه از عوارض این بی توجهی به پوست بدنه. درسته که با نوشیدن آب کافی، ورزش،کنترل وزن و تغذیه خوب می تونیم تا حدی این مسئله رو به تاخیر بندازیم اما به هر حال با بالارفتن سن و کاهش ذخایر کلاژن، پوست استحکام و قوام خودش رو از دست میده. اما جالبه که این روزها محصولاتی به بازار اومدن که میتونن پوست بدن رو تقویت و به کلاژن سازی اون کمک کنن و باعص احیاءش بشن و بتونیم دوباره پوستی جوان داشته باشیم!

Muscle Matrix Solution download
ماسک لیفتینگ بدن

ماسک لیفتینگ بدن چیکار می کنه؟

این ماسک، سفت کننده و ضد افتادگی خیلی قوی پوسته. این محصول برای پوست بدن بخصوص نواحی که به توجه و مراقبت بیشتری احتیاج داره مثل گردن، دکلته و یا داخل ران و بازوها طراحی شده چون این نواحی زودتر از دیگر جاهای بدن دچار پیری میشن! با داشتن ترکیبات محرک سنتز کلاژن و الاستین، آثار پیری پوست رو به مرور کم میکنه و از ایجاد چین و چروک جدید جلوگیری می کنه.

برای نتیجه بهتر از لوسیون لیفتینگ بدن و کرم ژل شستشوی لیفتینگ بدن این خانواده محصولی استفاده کنید.

چه مواد فعالی داره؟

کلاژن (سفت کننده ی پوست)، پلی ساکارید (جوان کننده پوست)، عصاره انبه (حفظ استحکام پوست و محرک سنتز کلاژن)، روغن هسته زردآلو (ضد پیری)، عصاره انجیر (آنتی اکسیدان قوی)، شی باتر (ضدپیری)

کیا بهش احتیاج دارن؟

ما این محصول رو به کسایی که به علت افزایش سن و یا کاهش وزن و … دچار افتادگی و شل شدگی پوست شدن توصیه می کنیم! در ضمن این محصول خاصیت پیشگیری کننده هم داره!

جهت مشاوره با شماره 09199813605 تماس حاصل فرمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *