ماسک صورت شبه بوتاکس

ماسک صورت شبه بوتاکس

چطور روند ترمیم پوستمون رو سریع تر کنیم؟

زمانی که خطوط پیری روی پوست ایجاد میشه راهی جز اینکه برای رفع اونها از محصولات ضدچروک استفاده کنیم نداریم ، اما نباید فراموش کنیم که اگر از پوستمون خوب مراقبت نکنیم بهترین ضدچروکها هم اثر زیاد و ماندگاری روی پوست ما ندارن.

این چند راه ساده میتونن میتونن به مراقبت از پوست کمک کنن:

  1. محافظت از پوست در مقابل نور خورشید

 نور خورشید از مهم ترین عوامل پیری پوسته و باعث تشدید چروک ها و ایجاد لک های قهوه ای رنگ (معروف به لک پیری) میشه. پس ضدآفتاب و پوشش مناسب (مثل کلاه لبه دار، عینک، لباس های آستین بلند و روشن) رو فراموش نکنید.

  1. سیگار نکشیدن

سیگار علاوه بر آسیبی که به بقیه اعضای بدن مثل قلب و ریه میرسونه، به پوست هم صدمه میزنه. نیکوتین موجود در سیگار، خون رسانی به پوست رو مختل میکنه و جلوی تغذیه پوست رو میگیره. با سیگار کشیدن پوست در معرض مواد سمی موجود در سیگار قرار میگیره و سلولهای پوست آسیب میبینن.

  1. حفظ رطوبت پوست

اگر پوست به اندازه کافی مرطوب نباشه، آنزیم های پوست نمیتونن عملکرد صحیحی داشته باشن و به همین دلیل ترمیم پوست و التیام التهابات به درستی انجام نمیشه. پس استفاده از مرطوب کننده ها هم فراموش نشه!

  1. تغذیه مناسب

ویتامینها و آنتی اکسیدانها کلید جوانی پوست هستن. همچنین اسیدهای آلفاهیدروکسی که در میوه هایی مثل سیب، مرکبات و آناناس وجود داره از ضخیم شدن این لایه جلوگیری میکنن و باعث حفظ رطوبت و شادابی پوست میشن. پس بهتره سبزیجات و میوه ها، بخصوص میوه های قرمز (که سرشار از آنتی اکسیدان هستن) رو در رژیم غذایی خودتون قرار بدید!

Botox effect
ماسک صورت شبه بوتاکس

ماسک شبه بوتاکس ما چیکار میکنه؟

این ماسک اثر لیفتینگ فوری و ضد پیری داره. هیدراته و مغذیه و میتونه با مواد فعال و نرم کننده ای که داره چروکهای پوست رو کاهش بده. علاوه بر این تقویت کننده خاصیت الاستیسیته پوسته و اون رو یکدست و شفاف میکنه. مواد فعال این ماسک کلاژن سازی پوست رو تحریک میکنن و باعث جوانی و رفع آثار پیری پوست میشن.

چه مواد فعالی داره؟

جلبک دریایی (افزایش خاصیت الاستیسیته پوست، جوان کننده)، ریشه کاسنی (محرک کلاژن سازی)، النتویین (ضد التهاب)، بتائین (محرک کلاژن سازی، ضد چروک)

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول برای کاهش خطوط پیری صورت برای افراد بالای 35 سال با هر نوع پوستی، حتی پوست حساس پیشنهاد میکنیم.

جهت مشاوره با شماره 09199813605 تماس حاصل فرمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *