فرمان صدای دست در وسایل الکتریکی جدید

سنسور صدای دست در وسایل الکترونیکی

خیلی وقتی بود در صنعت لامپ شاهد تغییر چشمگیری نبودیم تا اینکه فناوری های هوشمند نیز وارد این صنعت شدند. مدتی بود صحبت هایی مبنی بر تکنولوژی صدای دست در بسیاری گجت ها و وسایل روزمره بودیم. اما امروز این صحبت به حقیقت پیوسته و  CLAP LAMP وارد بازار شده است. تکنولوژی Clapper یا کنترل با صدای دست برای اولین بار در سال 1985 منتشر شد که به کاربر اجازه می دهد تا دو دستگاه را با استفاده از صدای کف زدن فعال کند. دو دست بزنید می توانید لامپ را روشن کنید. سه ضربه پیایپی بزنید و می توانید تلویزیون را روشن کنید. Clapper روی چراغ ها ، رادیوها ، تلویزیون ها و … کار می کند. این دستگاه بر اساس این ایده ساخته شده که ریموت کنترل ها تقریباً به اندازه کافی راحت نیستند. مطمئنا آنها به مردم اجازه می دادند بدون بلند شدن از خانه لوازم خانگی را فعال یا غیر فعال کنند ،

لامپ هوشمند؛ روشن شدن صدای دست

این لامپ LED هوشمند ، توانی برابر با 20 وات را دارد و میتواند هم به صورت متصل به سرپیچ و هم با ذخیره انرژی روی باتری و به صورت شارژی به محیط های مختلف روشنایی ببخشد. همانطور که گفته شد این لامپ هوشمند است و از امکانات بالاتری نسبت به لامپ های عادی بهره میبرد. قابلیت هیجان انگیز این لامپ ، روشن شدن با استفاده از صدای دست است.

طول این محصول از قسمت پیچ تا بالا برابر با 15 سانتیمتر است و قطر آن در پهن ترین قسمت 8 سانتیمتر میباشد. این لامپ از پیچ استاندارد و مناسب برای اتصال به سرپیچ دارای استاندارد E27 بهره میبرد. توان مصرفی این لامپ 20 وات است و توانایی تولید نور برابر با 2000 لومن دارد. با داشتن سنسور حساس به صدا شما میتوانید آن را با استفاده از صدای دست روشن نمایید.

 

https://lordia.org/blog/wp-content/uploads/2021/08/clap-LAMP.jpg

 

این کالا اکنون در فروشگاه بزرگ لردیا موجود است و میتوانید از هر شهر ایران که هستید ثبت سفارش کنید و از زندگی هوشمند لذت ببرید.

https://lord-ia.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *