تجربه من از عمل لابیاپلاستی-دکتر آنلاین – رپرتاژ آگهی

من قبل از اینکه خودم عمل کنم خیلی دوست داشتم بدونم در واقعیت کسانی که عمل لابیاپلاستی  رو انجام دادند واقعا از عمل شون راضی هستند یا نه ؟ واقعا ارزش داره یا نه ؟ و ایا به دیگران پیشنهاد میکن ان یا نه ؟

برای همین تجربه ای خودم را از جراحی لابیاپلاستی میگویم شاید برای بقیه خانم ها مفید باشد .

چرا تصمیم گرفتم عمل لابیاپلاستی انجام دهم ؟

من یک مشکل کوچک ولی رایج داشتم که اعتماد به نفسم رو تحت تاثیر قرار داده بود . و اون بزرگ بودن لابیاها در ناحیه تناسلی بود . که در اصطلاح پزشکی بهش بزرگی یا هیپرتروفی لابیاگفته میشه. و این مشکل نه تنها اعتماد به نفسم رو زمان رابطه ی جنسی میگرفت بلکه ناراحتی های جانبی زیادی موقع انجام کارهای روزمره برام ایجاد میکرد . مدت زیادی بود که با این مشکل درگیر بودم و همیشه ارزو میکردم کاش یه جوری بتونم از شر این بخش اضافی که دردسرهای مختلفی برام ایجاد میکنه .

تا اینکه شش ماه پیش تصمیم گرفتم و با پزشکی که تعریفش رو شنیده بودم مطرح کردم. جراحی لابیاپلاستی رو خیلی ها به خاطر زیبایی بیشتر انجام میدن ولی برای من حالت درمانی و ضروری داشت چون لابیاهای مینور و ماژور در من هر دو بزرگتر از حد طبیعی بودن .

جراحی لابیاپلاستی من حدود 30 تا 45 دقیقه طول کشید پرستارها اول کرم بی حسی زدن و بعد از مدتی تزریق بی حسی انجام شد . در تمام مدت عمل من هوشیار بودم و صداها رو می شنیدم ولی چیزی در ناحیه ی عمل حس نمیکردم.

یکی از مشکلات جراحی من این بود که بدنم خیلی زود داروی بی حسی رو جذب میکرد و نیاز به تزریق بی حسی مجدد بود که باعث میشد کمی احساس گیجی کنم که برام ناخوشایند نبود .

بعد از عمل خونریزی داشتم در حدی که هر چند دقیقه باید پد رو عوض میکردم با اینحال پرستارها بهم گفتن نگران نباشم و این طبیعی هست و بعد از چند ساعت قطع میشه .

بازگشت به کار بعد از لابیاپلاستی

بعد از یک هفته از جراحی لابیاپلاستی دوباره سرکارم برگشتم . خوشبختانه کار من طوری هست که میتونم لباسهای ازاد بپوشم و پیشنهاد می کنم که اگر لابیاپلاستی انجام دادین تا دو یا سه هفته لباس تنگ نپوشید چون تماس لباس باعث اصطکاک و ازردگی میشود .

شلوارهای تنگ یا جین علاوه بر ازردگی احتمال عفونت رو هم افزایش میدن

همینطور راه رفتن های طولانی هم به خاطر اصطحکاکی که ایجاد میکنه باعث ایجاد ناراحتی در محل عمل میشود

این عمل برای من بالا و پایین داشت . وقتی بعد از عمل دچار خونریزی شدم ازینکه لابیاپلاستی کردم پشیمون شدم ولی وقتی خونریزی ندارم احساس خوبی بهم میداد . اینکه میتونم به راحتی لباسهای تنگ بپوشم و موقع ورزش و پیاده رویی دچار ازردگی نمیشم خوشحالم میکرد و تصور اینکه دیگه در زمان رابطه ی جنسی بخاطر داشتن لابیاهای بزرگ نسبت به بدن خودم خجالت زده نمیشم احساس ارامش بیشتری بهم میداد . عمل تنگ کردن واژن

1 thought on “تجربه من از عمل لابیاپلاستی-دکتر آنلاین – رپرتاژ آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *