ترمیم کننده تخصصی ریزش مو

ترمیم کننده تخصصی ریزش مو

ویال ها چه ویژگی هایی دارن؟

ویال­ (یا آمپول) ها در واقع ترکیبات فشرده با خواص درمانی قوی هستن که از ترکیبات فعال، روغن های گیاهی، ویتامین ها و مواد دارویی مدرن تشکیل شدن. این محصولات که معمولاً مصرف دوره ای دارن، امروزه در طیف متنوعی با کاربردهای مختلف برای مراقبت پوست و مو تولید میشن.

گرچه ویال ها برای ایجاد یک اثر قوی طراحی شدن، اما این نوع محصول دارای غلظت های متفاوته و نوع حرفه ای تر آنها معمولاً حاوی ترکیبات موثرتر، با غلظت بالاتر هستن. استفاده از این ویال ها کمک میکنه چند مشکل در پوست یا مو باهم برطرف بشه. برای مثال ویال های مخصوص مو، نه تنها باعث رشد مجدد میشن بلکه ظاهر مو رو هم بهبود میبخشن و بعد از یک دوره مصرف علاوه بر خواص ضد ریزش، موها رو قویتر، ضخیم تر و سالم تر میکنن.

از طرفی شاید مراجعه منظم به کلینیک های زیبایی برای همه آسون نباشه. اما ویال ها که سرشار از ویتامین و ترکیبات فعال موثر هستن و تاثیر فوری در تقویت فولیکول مو دارن میتونن جایگزین عالی برای درمان های تهاجمی باشن.

3
ترمیم کننده تخصصی ریز مو

ترمیم کننده تخصصی ما چیکار میکنه؟

این یک محصول حرفه ای ضد ریزش، بازسازی کننده و محرک رویش مجدد موهاست و با سیستم خاص انتقال مواد، باعث تقویت و افزایش ضخامت موها میشه.ضمناً گردش خون رو در ریشه و کف سر بهبود میده و موجب تغذیه رسانی و اکسیژن رسانی بهتر موهای نازک و ضعیف هم میشه. این محصول اثر فوق العاده قوی در جلوگیری از پیری فولیکول مو و طولانی شدن فاز آناژن(دوره رشد) مو داره و بافت مو رو تقویت و آبرسانی میکنه و از همه جالب تر اینکه نیاز به شستشو هم نداره!

* استفاده از این پکیج به بانوان باردار و یا شیرده توصیه نمیشه.

* با توجه به حساس بودن محصول، به دما و شرایط نگهداری قید شده روی بسته بندی توجه کنید!

چه مواد فعالی داره؟

آرژنین (بهبود کیفیت فولیکول و تقویت رویش مو)، متیونین (بهبود رشد طبیعی و سلولهای مو)، سیستین (افزایش رشد طبیعی مو)، تائورین (افزایش استحکام و ضخامت مو، تقویت فولیکول مو)، پپتاید و کمپلکس آمینو اسید (ایجاد یک لایه محافظ بر روی ساقه مو، جلوگیری از خشکی)، کمپلکس دایناژن Dynagen™ (ترمیم کننده ساختار آسیب دیده مو)

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو به کسایی که ریزش مو دارن و یا میخوان موهاشون دوباره رشد مجدد داشته باشه توصیه میکنیم.

جهت مشاوره با شماره 09199813605 تماس حاصل فرمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *